11°C ... 20°C

Вітаємо краматорців із новими спортивними досягненнями

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

15-25 квітня в селі Яворів, що на Львівщині, відбувся чемпіонат України з шахів серед спортсменів з порушеннями слуху.

Про це інформує Краматорська міська рада, за матеріалами Управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради

Майстер спорту з Краматорська, Олексій Філіппських, став чемпіоном України з шахів. Олексій у змаганнях з класичної гри здобув бронзу, а у турнірі з бліцу дістав золото.

25-26 квітня у Тячеві відбувся чемпіонат України з боротьби греко-римської U-20.

Представники відомої Краматорської школи боротьби під керівництвом тренерів Олега Євтушенко та Сергія Васильченко гідно виступили на цьому чемпіонаті.

Іван Цибанев у ваговій категорії 87 kg став срібним призером.
Владислав Луб у ваговій категорії 130 kg також піднявся на другу сходинку п’єдесталу пошани.

27 квітня завершився дорослий Кубок Європи з боулдерингу Klagenfurt 2024 (Австрія).

Змагання з боулдерингу відбуваються на стінах заввишки 4 метри. Мета спортсмена — пройти найбільшу кількість маршрутів за найменшу кількість спроб за поточний період часу.

Краматорська юна скелелазка Анастасія Кобець, тренером якої є Сергій Фомін, при дуже щільній конкуренції дорослих спортсменок, увійшла в п’ятірку сильніших, посівши 4 загальне місце!

Вітаємо краматорців-спортсменів та їх тренерів із чудовими результатами! Вперед, до нових перемог!

Підписуйтесь на наш Telegram канал, щоб знати найважливіші новини першими. Також Ви можете стежити за останніми подіями міста та регіону на нашій сторінці у Facebook.